Strona SOSW
 

 

 NASZE SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA

  ROK SZKOLNY 2014/2015

PLASTYCZNE SPORTOWE INNE

A. Piechota XVII MIĘDZYNARODOWY PLASTYCZNY KONKURS DZIECI
I MŁODZIEŻY  nt
„PIĘKNO BESKIDÓW
I BIESZCZADÓW”
Nagroda Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach
(op. M. Jurek)

X Ogólnopolskie  Letnie  Igrzyska Olimpiad Specjalnych Bydgoszcz 2014
Klaudia Jamróz w pływaniu złoto
i srebro.
Wojtek Kierys
srebro w Bowlingu.
Patryk Jaszcz
srebro w singlu i złoto
w Deblu w Bowlingu.
Kamil Jemioło
brąz w badmintonie
Hubert Tomanek
2 złote medale w biegu na 100m i rzucie piłeczką palantową

Teatrem uskrzydleni”
- V Przegląd Małych Form Teatralnych

 
udział zespołu uczniów pod opieką
Dagmary Marek, Beaty Solarskiej

Klaudia Augustyniak
 XVII MIĘDZYNARODOWY PLASTYCZNY KONKURS DZIECI
I MŁODZIEŻY nt
„PIĘKNO BESKIDÓW
I BIESZCZADÓW”
Nagroda (op. K.Wiktor)
 

III Podkarpacki Mityng  Kolarski Olimpiad Specjalnych Tarnobrzeg
Klaudia Jamróz I miejsce (absolwentka)
Marcin Błachowicz II miejsce,
Michał Błachowicz
III miejsce
Stanisław Bystrek
II miejsce
Kamil Świerczek
IV miejsce

 II POWIATOWY KONKURS PIOSENKI
   " WOKALMANIA" Padew Narodowa
Wokaliści  zespołu Holiday : Yessika Motyl
i Michał Hyjek
Dyplomy uczestnictwa

PATRYK SIERPINA – III nagroda
Podkarpackim  Konkursie Plastycznym towarzyszącym XXIV edycji konkursu  Poezji Religijnej 
pt. ’’Dla chwały imienia Twego ’’ Sędziszów Małopolski 2014r

                     Opiekun – Renata Bieś

III Wojewódzki Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych Ropczyce
Bystrek Stanisław - I miejsce
Jamioło Kamil I miejsce
Kramarz Justyna I miejsce
Błachowicz Michał III miejsce

I WOJEWÓDZKI FESTIWAL "I TY MASZ TALENT" Dębica
Reprezentant  Michał Hyjek
oraz chórek Natalia Kmieć i Yessika Motyl
Dyplomy i nagrody

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Zapobiegajmy Pożarom”.
I miejsce zajął  KACPER CHARTLIŃSKI a WYRÓŻNIENIA -  SARA MIRGA
oraz PATRYK KŁEK.
Uczniowie prace wykonali pod kierunkiem  Renaty  Bieś

XIV Podkarpacki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych
Justyna Kramarz - I m. Ewa  Zięba -I m. Katarzyna Kruk - II m. Kinga Peret - III m. Marcin Błachowicz -I m.
Patryk Jaszcz i Kamil Jemioło zajęli III m

VI  Wojewódzki Festiwal Piosenki Żołnierskiej Patriotycznej i Harcerskiej
Rudnik nad Sanem

 pt: "Na ojczystym szlaku..." w Rudniku nad Sanem. Zespół Holiday oraz
 harcerze drużyny Nieprzetartego Szlaku
Nagroda specjalna dla Yessiki Motyl

Wyróżnienie Stanisław Bystrek
VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
Z PĘDZLEM PRZEZ ŚWIAT

Opiekun Romana Kwiatkowska

II Podkarpacki Turniej Hokeja Halowego Olimpiad Specjalnych
      I miejsce

 
 

XII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego BRZOZÓW
Bystrek
Justyna I m.
Harsze Katarzyna  II m.
Wrześniak Rafał  I m.
Mazurek Dawid IV m.

 
 

VIII Podkarpacki Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych KOLBUSZOWA
Grzegorz Poworoźniak na dystansie 50 m stylem grzbietowym zajął I m., a na 25 m stylem dowolnym zajął II m.
Adam Prokop po raz pierwszy popłynął i na dystansie 15 m ze sprzętem pneumatycznym  zajął III m.
Patryk Ryniewicz i Adrian Strycharz na dystansie 15 m w chodzie uplasowali się Patryk I m. Adrian II m.

 
     
     
     
     

 

   
 


"Dziecko chce być dobre. 
Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz.  Jeśli nie może – pomóż"

Janusz Korczak